Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta janar

‘Protestë masive’, zbulohen detaje nga plani i Bashës dhe Kryemadhit për të ‘përmbytur’ Tiranën me militantë

Është zhvilluar sot takimi i parë mes kreut të LSI-së dhe atij të PD-së, Monika Kryemadhit dhe Lulzim Bashës, për t’u koordinuar rreth një...

Lajmet e fundit