Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e veliajt

Protesta e Veliajt, reagon KLD: Presion dhe kërcënim i hapur ndaj gjykatave

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar lidhur me protestën e kryebashkiakut Erion Veliaj përpara Gjykatës, që sipas KLD-së është një kërcënim i hapur...

Lajmet e fundit