Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e te rinjve

Ekspozita “Arritjet e Rilindjes në arenën ndërkombëtare”, Këlliçi: Ja çfarë pasqyrojnë prestigjozet botërore

Të rinjtë e FRPD dhe LRI nuk i kanë ndalur protestat e tyre poshtë zyrës së ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ku kërkojnë dorëheqen...

Lajmet e fundit