Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e studenteve

Protesta kundër mësimit online, studentët hedhin vezë në Ministrinë e Arsimit (LETRA E KËRKESAVE)

Studentët po zhvillojnë një protestë përpara Ministrisë së Arsimit, për të kundërshtuar vendimin për zhvillimin e mësimit online. Që prej orës...

“Nuk duam operacione online në të ardhmen”, pankartat më të goditura nga protesta e studentëve (FOTO)

Studentët kanë dalë para Ministrisë së Arsimit për të protestuar, pas vendimit se mësimi do të zhvillohej online. Teksa ata prisnin...

Lory Amy, pedagogia amerikane shpërthen në revoltë, u bërtet studentëve që thyejnë xhamat: Ky është BUDALLALLËK (VIDEO)

Pedagogia e Studimeve Kulturore në Universitetin Georgia Southern në SHBA, sot ka parë me sytë e saj teksa studentët kanë thyer xhamat e ministrisë...

Lëvizja studentore distancohet nga protesta e sotme: Ne në dhjetor nuk thyem asnjë xham

Ditën e sotme studentët protestuan para ministrisë së Arsimit duke ndezur zjarr e duke thyer xhama.   Por Lëvizja Studentore, tejet...

Protesta/ Studentët e Elbasanit: Nuk dimë gjë, jemi në mësim

Edhe pse prej disa ditësh studentët janë thirrur në protestë, e cila do të mbahet ditën e sotme, studentët e fakulteteve të Elbasanit, nuk...

VËZHGIMI/ Kur mbaronin protestën, studentët pastronin sheshin, po ç’borxh i kemi ZHULIT të këtyre sot

Altin Hazizaj, drejtues i CRCA, në vëzhgimin e vet në mbyllje të protestës se sotme të opozitës, nxjerr dy momente pikante se pse ndryshon...

Majko: Protesta e studentëve, reagim kundër sistemit politik në Shqipëri

Ministri i Diasporës, Pandeli Majko u shpreh për çështjen e protestave studentore në Shqipëri duke thënë se protestat ishin një reagim ndaj sistemit politik...

Reagon Spiropali: Ka ikur koha kur diplomat i jepte Saliu apo Monika

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar në lidhje me protestën e studentëve, që sipas saj tashmë është në duart...

Protesta e studentëve, Albin Kurti te Shkencat Sociale

Kreu i Partisë Levizja Vetëvendosje në Kosovë, Albin Kurti ndodhet në Tiranë, te fakulteti i Shkencave Sociale.   Pedagogët dhe studentët...

Protesta e studentëve, Luan Rama: Qeveria jo vetëm i gënjen, por edhe i pengon

Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka reaguar për situatën e protestës së studentëve dhe ligjin e Arsimit të Lartë. Ai ka...

Lajmet e fundit