Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta e studentëve, reagon Veliaj: Mos dëgjoni lacat e PDLSI, shfrytëzoni përkrahjen e Kryeministrit dhe dialogoni

Protesta e studentëve, reagon Veliaj: Mos dëgjoni lacat e PD-LSI, shfrytëzoni përkrahjen e Kryeministrit dhe dialogoni

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ndodhet në Londër, ku është intervistuar nga BBC për të promovuar Tiranën dhe transformimin e saj në...

Lajmet e fundit