Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta e sotme

Protesta para parlamentit, 29 të proceduar për aktet e dhunës në protestën e sotme

Policia e Shtetit në njoftimin e saj zyrtar ka treguar se ka proceduar 29 persona për akte të dhunës në protestën e sotme përpara...

Protesta e sotme në sytë e mediave ndërkombëtare: Zjarr,gurë dhe gaz lotsjellës

Protesta e sotme e opozitës përpara Parlamentit, ka marrë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare.  Mediat greke, italiane, amerikane dhe agjensitë e...

Lajmet e fundit