Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e pdf

“Protesta e PD dështoi”, Agim Doçi: Vetëm kuksianët dinë t’ia bëjnë rrup-sup qeverisë

Poeti dhe autori i njohur shqiptar Agim Doçi komenton protestën e opozitës për dorëheqjen e ministrit të Brendshmë, dhe shprehet se dështoi. ...

Lajmet e fundit