Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

protesta e pd

Rama injoron protestën e opozitës: Nuk më intereson sa ishin, s’e pashë fare! Keqardhje për militantët që i shkojnë nga pas non-gratës

Kryeministri Edi Rama ka komentuar për herë të parë protestën e mbajtur nga opozita në 12 nëntor, duke thënë se ishte një protestë politike...

FOTO/ Pak çaste para protestës, efektivë të shumtë mblidhen te Kryeministria, ja sa do të zgjasë tubimi

Pak çaste para protestës së opozitës të thirrur sot në Bulevard, forcat e Policisë janë grumbulluar tek Kryeministria. Disa furgonë dhe një autobot uji, si...

Vetëm një flamur i SHBA në protestë, Kreshnik Spahiu: Jo rastësisht ishte me kokë poshtë! Durim çuna se i keni bërë llogaritë gabim

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu komenton një detaj nga protesta e Partisë Demokratike në 7 korrik. Spahiu thotë se në protestë ndodhej...

 “U bë qesharake”, Balla për protestën e opozitës: Berisha mblodhi 7 mijë veta, po kujt i shërbeu?

Kreu i grupit  parlamentar të PS, Taulant Balla, ka komentuar protestën e opozitës e cila u mbajt dy ditë më parë në Tiranë. Nga...

“Protesta dëshmoi se oligarkët po luajnë me dy porta”, Petro Koçi: Lajm i keq për Shqipërinë, pëdëistët duan më shumë Saliun

Deputeti i Partisë Socialiste Petro Koçi ka komentuar protestën e organizuar ditën e djeshme nga Paria Demokratike, duke e quajtur si një lajm të...

Zbulohet mesazhi i Berishës për kryetarët e degëve: Objektivi u realizua plotësisht! Ju falenderoj me mirënjohje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka falenderuar krerët e degëve të Partisë Demokratike pas organizimit të protestës së djeshme. Berisha thotë se objektivi i protestës u realizua...

Folësit në protestën e Berishës i humbet portofoli: Mbani lekët dhe më ktheni kartat

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje gjatë protestës së Partisë Demokratike, një prej folësve i ka humbur portofoli. Bëhet fjalë për Kreshnik Osmanin, i...

Edi Paloka bën deklaratën e fortë: Edi Rama nuk është më kundërshtari politik, por ARMIKU, dhe do trajtohet si i tillë

Kryetar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar pas protestës së djeshme të opozitës duke i kthyer përgjigje atyre që pyesin...

“Një big bravo për dje”, Ylli Manjani: Zonja Kim, barin haje vetë! Të protestohet pa pushim nga Saranda në Tropojë

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka komentuar protestën e djeshme të opozitës, duke e vlerësuar për organizimin masiv. Manjani thotë në një postim në rrjetet...

BERISHA flet në protestë dhe i drejtohet kryeministrit: Edi Rama, NE TË DY sot jemi ARMIQ! Thërrmojmë çdo bunker dhe çajmë çdo blind, por...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbajtur sot fjalën e tij në protestë, duke iu drejtuar kryeministrit Edi Rama. Berisha tha se ai dhe Rama sot janë...

Lajmet e fundit