Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e pd cader

E PAPUBLIKUAR/ Zbulohet letra e ish-themeluesit të PD për Bashën: Ky është çmimi që ti po paguan padrejtësisht

Zbulohet dhe publikohet për herë të parë në newsbomb.al letra e një prej ish-themeluesve të Partisë Demokratike, ish-ministrit Rexhep Uka, drejtuar kreut të PD...

Lajmet e fundit