Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta e opozitës në 16 shkurt, Rama merr masa, rrethohet hyrja e Kryeministrisë (FOTO)

Protesta e opozitës në 16 shkurt, Rama merr masa, rrethohet hyrja e Kryeministrisë (FOTO)

Tashmë edhe dy ditë na ndajnë nga protesta e paralajmëruar e opozitës më 16 shkurt. Nga deklaratat e deputetëve dhe anëtarëve...

Lajmet e fundit