Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta e opozitës/ Flamuj të PD dhe BE, mungon flamuri i SHBA dhe LSI

Nis protesta e opozitës/ Valëviten flamuj të PD dhe BE, mungon ai i SHBA dhe LSI

Sapo ka nisur protesta e opozitës. Dhjetra qindra simpatizantë janë mbledhur përpara kryeministrisë me flamuj kuq e zi dhe të Gjermanisë bashkë me ata...

Lajmet e fundit