Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Protesta e opozitës, Endri Hasa: Edhe ne kemi një limit, po u tërhoqëm njerëzit do bëjnë çfarë të duan

Protesta e opozitës, Endri Hasa: Edhe ne kemi një limit, po u tërhoqëm njerëzit do bëjnë çfarë të duan

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa shprehet se njerëzit janë të irrituar dhe kjo është arsye që dalin në protesta. I ftuar...

Lajmet e fundit