Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta e opozitës, Elisa Spiropali: Revoltë e atyre që u larguan me votë dhe tani duan të kthehen me dhunë

Protesta e opozitës, Elisa Spiropali: Revoltë e atyre që u larguan me votë dhe duan të kthehen me dhunë

Ministrja Elisa Spiropali e ka quajtur protestën e opozitës, një revoltë kastash të larguara me votë nga pushteti. Në një intervistë...

Lajmet e fundit