Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

PROTESTA E NAFTETAREVE

Jo vetëm studentët, edhe naftëtarët nesër në protestë

Ditën e nesërme përveç protestës së studentëvve, pritet të mbahet një tjetër protestë nga naftëtarët e Ballshit. Ata kërkojnë që qeveria...

Protesta e naftëtarëve të Ballshit, LSI premton mbështetje dhe demostrata masive

Pas protestës së naftëtarëve të Ballshit që ditën e sotme u takuan me ministrat Ahmetaj dhe Gjiknuri ka ardhur një reagim nga ana e...

Lajmet e fundit