Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e madhe

PD merr vendimin, ja kur do të mbahen protestat e mëdha në Tiranë dhe të gjithë Shqipërinë

Ashtu sikurse patën paralajmëruar, opozita ka vendosur datën se kur do të fillojnë protestat madhështore në të gjithë Shqipërinë.  Protesta e...

Lajmet e fundit