Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e gazetareve

Lidhin mikrofonët me zinxhirë, gazetarët në protestë para Prokurorisë: Të shkarkohet…

Gazetarë nga e gjithë Shqipëria janë mbledhur sot në një protestë para Prokurorisë së Përgjithshme. Me pankarta në duar dhe me...

Lajmet e fundit