Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e diaspores

Nis protesta e diasporës, ja çfarë po ndodh përpara Kryeministrisë

Sapo ka nisur protesta  e emigrantëve shqiptarë përpara Kryeministrisë. Emigrantët po japig mesazhe të ndryshme kundër krimit, korrupsionit dhe varfërisë në...

Banorët e Astirit nuk ndalen, i bashkohen protestës së diasporës

Vazhdon revolta e banorëve të Astirit, të cilët kundërshtojnë zbatimin e projektit të Unazës së Madhe. Për 55 ditë radhazi, banorët...

Lajmet e fundit