Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta e dhunshme

Del bilanci i protestës së dhunshme, 100 të shoqëruar në polici, 13 efektivë të plagosur

Del bilanci paraprak i protestës së sotme. Protestë e cila ka filluar zyrtarisht që në orën 18:30 dhe po vazhdon ende pas mesnate. ...

Protesta e dhunshme, Bushati: Opozita dështoi, nga sot Rama u bë …

Analisti Andi Bushati komentoi në emisionin “Kjo Javë” me Nisida Tufën protestën e dhunshme të opozitës para Kryeministrisë. Bushati e cilësoi...

Lajmet e fundit