Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

protesta e berishes

PAMJE TË RËNDA: Mbështetësit e Berishës me ballin e çarë, ish-kryeministri shfaqet me maskë dhe syze

Një prej protestuesve në selinë e Partisë Demokratike ka mbetur i plagosur gjatë tentativës për të hyrë me forcë në katin e dytë të...

Lefter Maliqi bën thirrje për protestën e Berishës: Kot të protestojmë kundër Ramës! Po rrëzuam Lulin, ka rënë dhe ai

Ish-deputeti Lefter Maliqi ka bërë me dije sot se do të marrë pjesë në protestën e 8 janarit të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha,...


Lajmet e fundit