Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e banoreve te unaza e re

Po filmonin arrestimin e protestuesve, policia dhunon operatorët e televizioneve

Protesta e banorëve të Astirit ka përfunduar pak minuta më parë, ku policia ka arrestuar 5 persona, mes tyre dhe një të mitur. ...

Banori pranon shembjen e dy ndërtesave të tij, i hap rrugë projektit

Ukë Idriz Çelkolaj nga Tropoja dy ditë më parë i premtoi kryebashkiakut Veliaj se nuk do të bëhej pengesë për zhvillimin e projektit të...

Banorët e Astirit sërish në protestë, Basha paralajmëron: Nesër do të publikojmë fakte tronditëse

Banorët e Astirit janë mbledhur sërish këto momente në protestë. Kjo është dita e 22 e protestës së tyre, ndërsa kanë bllokuar rrugën dhe...

Nis protesta te Unaza e Re, banorët bllokojnë rrugën

Banorët e Astirit janë mbledhur sërish këto momente në protestë. Kjo është dita e 22 e protestës së tyre, ndërsa kanë...

Nis sërish protesta te Unaza e Re, banorët e revoltuar bllokojnë rrugën

Sapo ka filluar sërish protesta e banorëve të Astirit te Unaza e Re.   Banorët janë mbledhur në ditën e 18-të...

Revoltohet Basha në emision: Pse duhet të vij unë këtu dhe të flas…

Lulzim Basha ka kërkuar nga mediat, si pushtet i katërt, që të pasqyrojë protestën e qytetarëve dhe të hetojë projektin për ndërtimin e rrugës...

Lajmet e fundit