Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e 8 korrikut

S’KA DHUNË/ Basha jep mesazhin për protestën: Hajdeni bashkë me fëmijët (VIDEO)

Nga mesazhi që jep kreu i PD Lulzim Basha, mesa duket protesta e të hënës do të jetë paqësore dhe pa akte dhune. ...

Lajmet e fundit