Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

protesta e 8 janarit

“Mercenarët e Bashës dilnin nëpër dritare dhe tregonin shkopinjtë”, Paloka zbulon pse qëndroi i tëhequr nga “lufta” në PD

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit Edi Paloka foli për protestën e 8 Janarit në selinë e PD, duke u shprehur se nuk pati dhunë...

Përplasen në emision deputetët e PD, Sula i drejtohet Spahos: Njerëzit e karikuar do vrisnin Bashën…(DEBATI)

Një debat është zhvilluar mes deputetit të PD Dashnor Suli dhe deputetit që njëherazi është mbështetësi i Berishës, Edmond Spaho. Ata kanë biseduar për protestën,...

“Më i urryeri pas Ramës”, Noka “shpërthen” ndaj Bashës: Helmoi demokratët me monoksid karboni në 8 Janar, kjo është vrasëse!

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka akuzuar sërish mbrëmjen e sotme kreun e PD Lulzim Basha se ka marrë model një parti në...

“Të përjashtuarit ideuan dhunën në 8 Janar”, Alibeaj: Të pezulluarit kanë një shans, të mbajnë qëndrim për protestën

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj deklaroi mbrëmjen e sotme se deputetët e përjashtuar nga partia ideuan dhunën në 8 janar në...

“Je si kokrra e mollës”, Roland Bejko “përplaset” me Belind Këlliçin: Do të heq xhaketën këtu? Kam shenja në trup dhe në këmbë

Anëtari i Kryesisë së PD-së Roland Bejko ka debatuar me deputetin e PD Belind Këlliçi lidhur me dhunimin e tij në protestën e 8 Janarit në...

Roland Bejko: Djali i xhaxhait të Berishës më qëlloi me çadër dhe më shau në protestën e 8 Janarit

Anëtari i Kryesisë së PD-së Roland Bejko ka folur mbrëmjen e sotme për protestën e dhunshme në 8 Janar në selinë e PD-së.  Ai u shpreh...

“Besimet s’duhet të preken”, Fitim Zekthi thirrje Berishës: Mos fut përçarjen fetare në vend, sulmon myslimanët me tezat serbe

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Fitimi Zekthi i ka bërë thirrje ish-kryeministrit Sali Berisha që të mos fusë përçarje fetare në vend me...

“ Të mbledhësh cuba në seli…”, Berisha zbulon 3 porositë para protestës së 8 Janarit: Ja pse vendosi Basha të mbrohej nga bandat

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi mbrëmjen e sotme se në 8 Janar kreu i PD-së Lulzim Basha vendosi që të mbrohej nga bandat, pasi nuk...

Protesta e dhunshme e 8 Janarit, Berisha merret nesër në pyetje, Basha paraqitet të premten në Prokurori

Prokuroria do të thërrasë ditën e nesërme ish-kryeministrin Sali Berisha për të dëshmuar në lidhje me protestën e 8 Janarit në selinë e PD-së....

Avokati i PD: Nuk e kemi penguar Prokurorinë të bëjë hetime, grupi i Gjakovës të pyetet se cilën palë mbështet

Avokati i mbështetësve të kreut të PD, Lulzim Basha ka deklaruar se Prokuroria nuk është pënguar për të bërë hetimet në lidhje me protestën...

Lajmet e fundit