Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

protesta e 6 dhjetorit

OSBE dënon sulmin ndaj Berishës: Të shmangen spekulimet dhe deklaratat për vetëgjyqësi!

Prezenca e OSBE në Tiranë ka uruar Shqipërinë për mbajtjen e suksesshme të samitit BE-Ballkani Perëndimor që u mbajt sot në Tiranë. OSBE ka dënuar...

“Na the që do të jetë paqësore”, studentja e Dhjetorit pyet Berishën për protestën: Si mund të mos ketë përplasje me Policinë atë ditë?!

Ish-kryeministri Sali Berisha po zhvillon një takim mbrëmjen e sotme me demokratët e  njësisë nr.7 në Tiranë. Gjatë këtij takimi fjalën e mori një qytetare,...

Protesta e 6 dhjetorit, Rrumbullaku thërret në “takim urgjent” përfaqësues të PD

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, ka thirrur sot në takim disa përfaqësues të Partisë Demokratike. Mësohet se Rrumbullaku do të japë...

Berisha i vendosur: Protesta e 6 dhjetorit do të mbahet para Kryeministrisë (MESAZHI për Ramën)

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, deklaroi sot jashtë dyerve të Kuvendit se protesta  e 6 dhjetorit, do të jetë nga më madhështoret dhe...

“Të gjithë në Bulevard”! Berisha zbulon vendin dhe orën e protestës së 6 dhjetorit

Kryetari Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka zbuluar orën dhe vendin ku do të zhvillohet protesta e 6 dhjetorit, ditën në të cilën në Tiranë...

“Basha u dorëhoq që të dorëhiqej edhe Berisha”, Alibeaj tregon nesë do të marrë pjesë në protestën e 6 dhjetorit

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj foli mbrëmjen e sotme për zhvillimet e fundit brenda kësaj force politike. Kur u pyet nëse...

Lajmet e fundit