Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta e 26 majit: Saliu dhe Basha kërkojnë aramtosjen e popullit, ja pse do të dështojëë ky grusht shteti

Protesta e 26 majit: Saliu dhe Basha kërkojnë aramtosjen e popullit, ja pse do të dështojë ky grusht shteti

“Saliu dhe Basha kërkuan armatosjen e popullsisë në 26 maj, kundër ministrisë së Brendshme.”- kështu e nis reagimin e tij avokati i njohur Spartak...

Lajmet e fundit