Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta e 25 majit

Një ditë para protestës, Kryemadhi bën thirrje kundër dhunës dhe dialog me përfshirjen e ndërkombëtarëve

Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bën thirrje për shmangien e akteve të dhunës. ...

Lajmet e fundit