Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta 13 qersohor

Basha mbledh Grupin e PD: Potestë masive në 13 maj, të demonstrojmë paqësisht vendosmërinë

Në selinë e Partisë Demokratike, ka nisur mbledhja e përbashkët e grupit parlamentar dhe kryesisë së kësaj partie ku po diskutohet për protestën e...

Lajmet e fundit