Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protest te kryeministria

Një protestë masive paralajmërohet nesër para Kryeministrisë: Kush e ndjen veten shqiptar të mblidhet në bulevard

Arrestimi dhe mundësia e ekstardimit në Serbi, të tifozit të njohur të kombëtares, Ismail Morina, i njohur si "Ballisti”, i famëshëm për autorësinë e...

Lajmet e fundit