Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesat e 11 majit, Basha mes qytetarëve: Do të luftojmë derisa ju të keni të njëjta të drejta si qytetarët europianë

Protesta e 11 majit, Basha mes qytetarëve: Do të luftojmë derisa ju të keni të njëjtat të drejta si qytetarët europianë

Kryedemokrati Lulzim Basha shprehet nga Bradasheshi se protestat dhe bllokimi i rrugëve do të vazhdojnë derisa qytetarët shqiptarë të kenë të njëjtat të drejta...

Lajmet e fundit