Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prot3estuesit

Sapo u zhvendosën te Kryesia e Kuvendit, protestuesit hedhin tymuese drejt policëve

Sapo janë zhvendosur para Kryesisë së Kuvendit protestuesit dhe deputetët e opozitës. Por me të mbërritur një prej protestuesve ka hedhur...

Lajmet e fundit