Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostotucion

Shkatërrohet baza e prostitucionit në Tiranë, arrestohet tutorja Anushe Ll. e ‘chat line’ në apartamentin te Don Bosko, pranga 7 vajzave dhe Met Talit

Shkatërrohet një bazë prostitucioni në Tiranë. Policia e Tiranës ka zbuluar në një apartament në Don Bosko se zhvillohej një aktivitet...

Lajmet e fundit