Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostitute

Kërkohej në emision si e humbur, vajza prostituonte në Tiranë me klienta VIP, Gjykata dënon me 7 vite burg tutorin (EMRI)

Ishte denoncuar nga familja si e humbur dhe kishin nisur kërkimet për gjetjen e saj, por Z.M ishte në Tiranë, ku prostituonte në hotele...

Hoqi prezervativin gjatë marrëdhënies seksuale me prostitutën, burgoset 35-vjeçari

Një 35-vjeçar i quajtur Lee Hogben është burgosur për 12 vite, pasi akuzohet për abuzim seksual ndaj një prostitute. Sipas Daily...

Rudina Dembacaj bën DEKLARATËN e fortë në emision: Do jem një super prostitutë

Aktrorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar së fundmi në emsionin 'Late Night Show' me Kastro Zizon. Ndër të...

E filmon gjatë marëdhënies intime, nuk e beson çfarë i ndodh më pas

Një 30 vjeçar u përball me një akuzë të pazakontë në Zelandën e Re.   Ai regjistroi në kamera gjatë marrëdhënies...

Italiani kërcënon prostitutën shqiptare, nuk i pëlqeu marrëdhënia seksuale

Një shtetas italian 33-vjeçar është arrestuar nga karabinierët ditën e djeshme, në zonën Ferrato Imparato, në Poggioreale, Itali, për shkak se kishte kërcënur një...

Trondit Eixhel Shkira: Një femër e njohur shqiptare tentoi të më kthente në prostitutë (VIDEO)

Moderatorja e njohur Eixhel Shkira ka tronditur me deklaratën e bërë së fundmi. E ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, lidhur me temën...

Skandali / Adoleshentja ka shkuar në shtrat me 31 oficerë policie, dorëhiqet shefi

Një skandal seksual ka përfshirë policinë e Oklandit në Kaliforni pasi një adoleshente është rrëfyer se ka shkuar në shtrat me 31 oficerë policie...

Shqiptarja kërcënon italianin: Dua 100 mijë euro ose të denoncoj në polici

Një vajzë 21 vjeçare nga Shqipëria është arrestuar në flagrancë nga policia italiane pasi shantazhonte prej kohësh një shtetas të Italisë. ...

I moshuari jep frymën e fundit mbi prostitutën, por ajo heq shumë për t’u shqitur, mjekët mblidhen për t’i dhënë një mendje (VIDEO)

I moshuari humb jetën gjatë seksit me prostitutën që ka mbetur e ngjitur mbi të. Kjo ngjarje duket se ka ndodhur në Kinë, ndërsa...

Lajmet e fundit