Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostitutat e bllokut

Publikohen fotot dhe emrat të atyre që njihen si eskortat shqiptare

Për këtë profesion fitimprurës diskutohet si për një legjendë urbane, por faktet flasin për një realitet që tashmë nuk mund të fshihet. Skandali i...

3 tutorët e prostitutave të “Bllokut”: Vajzat nuk i detyronim. Dëshmon edhe taksisti

Gjykata e Tiranës urdhëroi dje lirimin nga qelia të katër prej shtatë personave të arrestuar tri ditë më parë nga operacioni policor kundër prostitucionit,...

Lajmet e fundit