Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostituta

“Ekziston video e ministrit shqiptar duke bërë seks me një prostitutë braziliane”, Berisha publikon emrin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se ekziston një video ku shfaqet një ministër i qeverisë shqiptare duke bërë seks me një prostitutë braziliane. ...

Bashkëshortët përdornin lokalin për prostitucion, policia i arreston

Janë arrestuar në flagrancë nga policia e Vlorës tre persona për "Shfytëzim prostitucioni" dhe "Mbajtja e lokaleve për ushtrimin e prostitucionit". Në...

Zbulohen studiot e seksit në Tiranë, ja çfarë ndodh brenda tyre (Foto)

Një numër i madh vajzash shqiptare punojnë nëpër studio të paregjistruara dhe kryejnë seks virtual nëpërmjet "chatit". Ky është investigimi i...

Shqiptarët shkatërruan mafien malteze, sot drejtojnë biznesin e seksit në Angli

Gjatë këtij mijëvjeçari, në qytezën e Sohos në Britani të Madhe, mafia malteze ka drejtuar biznesin e seksit por, vitet e fundit është detyruar...

Itali, 29 vjeçari shqiptar plagoset rëndë me dy plumba

Një 29-vjeç shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të së dielës në qytezën e Astit,...

Rritet ndjeshëm numri i prostitutave shqiptare në Itali

Një raport Caritas, realizuar në Ditën Botërore Kundër Trafikimit ka nxjerrë në pah të dhëna tronditëse për vajzat shqiptare që trafikohen dhe prostituohen në...

Rrëfimi i shqiptarit: Fërkova sytë kur pashë në krah të Ramës tutorin e Milanos

Na pret në një lokal në bregdetin e Shengjinit. Në fillim prezantohet ftohtë dhe shfaqet dyshues. Sokoli (një emer ky i sajuar), është një...

Lajmet e fundit