Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostituta

Arrestohen 3 shqiptarë, prostituonin në Itali 7 vajza të reja shqiptare, njëra ishte shtatzënë

Policia italiane ka shkatërruar një grup prej katër personash që trafikonin dhe prostituonin vajza të reja shqiptare në Itali. Një 31...

Prostituta 21-vjeçare, Ambra, e kontaktuar edhe nga deputetë: “Do shkojmë te shefi se paguan mirë”

“Vajzat elitare shkojnë nga 100 euro në 400 euro nata”, shpjegon gazetari Spartak Koka në emisionin “Opinion” ku po diskutohet rreth fenomenit të prostitucionit...

Publikohen fotografitë e rralla sharmante të prostitutave franceze të vitit 1930 (+18)

Alexandre Dupouy, i quajtur si arkeologu i seksit, ka shpenzuar vite të tëra për kërkimin dhe koleksionimin e atyre që ai i quan “mbetje...

Politikani shqiptar jep 3,000 euro për një natë me prostitutën e luksit, gazetarja bën publik rastin

Gazetari Blendi Fevziu tha se një prostitutë luksi paguhet diku te 300 deri në 500 euro, por Klodiana Lala, nuk është plotësisht dakort me...

Ja pse 5 tutorët e prostitutave shqiptare u arrestuan në doganën e Morinës (Video)

Policia ka sqaruar se pse pesë persona të arrestuar në flagrancë për shfrytëzim prostitucioni, u vunë në pranga gjatë një aksioni të befasishëm në...

Arrestohen 5 tutorë në Tiranë, procedim rumunes dhe dy shqiptareve që do prostituoheshin (Video)

Pesë persona janë arrestuar nga forcat e policisë së Tiranës me akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit të dy shtetaseve shqiptare të cilat kishin planifikuar...

Policia e Kosovës tre aksione brenda tre ditësh, arrestohen 28 femra të Shqipërisë

Policia e Kosovës në tri operacione të ndryshme në tri rajone të vendit arreston tre persona të involvuar në “trafikim me qenie njerëzore” ...

Publikohen fotot dhe emrat të atyre që njihen si eskortat shqiptare

Për këtë profesion fitimprurës diskutohet si për një legjendë urbane, por faktet flasin për një realitet që tashmë nuk mund të fshihet. Skandali i...

Vrasësi serial i prostitutave ka vrarë dhe dy vajza shqiptare

Autoritetet italiane kanë hapur dosjet e vjetra të prostitutave të vrara, që nga viti 1997. Kjo pas arrestimit të 56-vjeçarit, Claudio Villani. Ai njihet...

Berisha e akuzon për skandal seksual me një prostitutë, ja kur ka qenë Bushati për herë në fundit në Brazil

Sali Berisha ka akuzuar sot ministrin e Jashtëm Ditmir Bushatin se është i përfshirë në një video-skandal seksual me një prostitutë braziliane. Sipas ish-kryeministrit,...

Lajmet e fundit