Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostituta

Kush janë qytetet me numrin më të madh të prostitutave në Shqipëri

Numri i femrave që ushtrojnë profesionin e prostitutës në Shqipëri vitet e fundit është rritur së tepërmi. Në këtë përfundim ka dalë Skerdi...

Pushime me seks, agjencia e udhëtimit ofron drogë dhe prostituta

Një agjenci udhëtimi u ofron klientëve të saj mundësinë për të marrë me vete në pushime drogë dhe punëtore seksi. Good...

Zbulohet strofulla e prostitutave: Ja ku mund t’i gjeni në Tiranë

Shumëkush që mbrëmja e zë pranë sheshit “Skënderbej”, këto ditë ka parë se si çdo natë mblidhen “goca pune”. Shumica janë...

26 vajza të trafikuara, dhe nga Shqipëria, shpëtohen nga prostitucioni në Irlandë

Disa shqiptare janë mes 26 vajzave viktima të trafikut me qëllim prostitucionin në Irlandë, që janë shpëtuar nga një organizatë bamirëse. Organizata...

Shqiptari që prostituonte nga burgu motrën dhe të dashurën

Droga dhe telefonat celularë kohë e fundit kanë kaluar me shumë lehtësi tek të burgosurit në burgun e Frosinones, Itali. Sipas mediave italiane, mjafton...

Prostitucioni, kjo është Maria, tutorja që rekrutonte studente për biznesmenët (Foto)

Kjo është Mariana Thanasi një nga drejtueset e grupit të prostitucionit që u shkatërrua dy ditë më parë nga policia e Tiranës. ...

Ja shenja që këto vajza shqiptare bëjnë në klube nate për të nënkuptuar se prostituohen

Dokumentari” Exclusive” ka treguar sot detaje tronditëse nga jeta e vajzave që punojnë si punëtore seksi në Shqipëri. Besa, njëra prej...

Jeta e fshehtë e prostitutave shqiptare, Ana dhe Besa tregojnë klientët VIP (VIDEO)

Excluzive tregon të dielën në mbrëmje se si funksionon rrjeti i prostitucionit ne Shqipëri Të intervistuara pas hekurave te burgut, vajzat...

“Ai është 40 e ca vjeç po i do të vogla. Kam një të mirë lart”… Zbulohet hoteli i prostitucionit në Shqipëri (Foto)

Shqipëria e ka të ndaluar ushtrimin e prostitucionit. Megjithëse shtytja, ndërmjetësimi ose marrja shpërblim për ushtrimin e këtij "zanati" dënohet me gjobë ose me...

Skandali / Zbulohet hoteli i prostitucionit në Shqipëri (Foto)

Shqipëria e ka të ndaluar ushtrimin e prostitucionit. Megjithëse shtytja, ndërmjetësimi ose marrja shpërblim për ushtrimin e këtij "zanati" dënohet me gjobë ose me...

Lajmet e fundit