Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

prostituta

“Lufta e Ukrainës ka rritur çmimin e viagrave”, historia e ish-deputetit shqiptar me prostitutën: Paratë do i çosh në kazino ose me ku*va, bën...

Gazetari i njohur dhe ish-deputeti Mitro Çela, ka treguar një histori të tijën te liqeni, ku u takua me një prostitutë. Me nota humori por...

Prostituta shqiptare e pajisur me “green-pass” në Itali: Klientët të mos kenë frikë, bëj tamponin një herë në javë

Janë disa rrugë në Torino të Italisë, që gjatë orëve të natës popullohen nga punëtoret e seksit dhe klientë të ndryshëm. Mirëpo as ato nuk...

Dërgonin vajza nga Shqipëria për prostituta në Itali, dënohen 5 pjesëtarët e grupit famëkeq

Gjykata italiane ka dënuar një grup prej 5 personash, të cilët dërgonin vajza nga Shqipëria dhe Rumania dhe më pas i detyronin që të...

“Në mision nga Zoti për të vrarë prostituta”, humb jetën nga Covid-19 vrasësi serial i 13 grave

Vrasësi serial britanik Peter Sutcliffe ka vdekur në spital në moshën 74 vjeç pasi ishte infektuar me Covid-19. Me nofkën "Yorkshire...

Shisnin kokainë te klientët e prostitutave, arrestohen dy shqiptarë në Itali

Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi u shisnin kokainë klientëve të prostitutave. M.E, 34 vjeç, dhe G.E, 37 vjeç, të...

Prostituta gjendet e pajetë në një park të Francës, ja çfarë e lidh me shqiptarin

Një prostitutë është gjetur e pajetë dhe gjysmë e djegur në një park të Mougins të Francës. Mediat vendase bëjnë me...

1 milion dollarë fitime në vit, kjo është prostituta më e pasur në botë

Është 27-vjeç dhe është ‘punëtorja’ më e madhe në fushën e saj. Allice Little është prostituta që fiton më shumë para se asnjë tjetër...

Shoqatë me emrin e Ferdinand Dedës ku punonin prostituta, arrestohet kreu i organizatës (EMRI)

Policia arreston Shpëtim Çekrezin, kreu i ‘shoqatës’ në emër të artistit Ferdinand Deda. Në fakt shoqata ishte ngritur për shfrytëzim prostitucioni, ku fillimisht vajzat...

Investigimi: Prostituta me 30 mijë lekë në lokalet e këtij qyteti

Përveç pijeve alkoolike dhe ahengut, në lokalet e qytetit bregdetarë të Durrësit, mundet të gjesh edhe prostituta. 3.000 lekë, është shuma që kërkon një...

“Çmendet” shqiptari, sulmon me shkop prostitutën rumune

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi ka sulmuar një prostitutë. 28-vjeçari shqiptar ka patur si qëllim grabitjen e...


Lajmet e fundit