Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostituta shqiptare

Prostituta shqiptare në Itali, gjen portofolin dhe e dorëzon

Një vajzë 32 vjeçare ka humbur portofolin e saj pranë një stacioni të gazit në Binasco, në provincën e Milanos.   Në...

Italiani rreh mizorisht prostitutën shqiptare, nuk i pëlqeu pazari

Një vajzë 25-vjeçare nga Shqipëria, që punonte si eksorte në Itali është rrahur barbarisht nga klienti, pasi sipas mediave italiane nuk kanë rënë dakord...

Lajmet e fundit