Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostituta më e pasur në botë

1 milion dollarë fitime në vit, kjo është prostituta më e pasur në botë

Është 27-vjeç dhe është ‘punëtorja’ më e madhe në fushën e saj. Allice Little është prostituta që fiton më shumë para se asnjë tjetër...

Lajmet e fundit