Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prostituta bllok

Ja shenja që këto vajza shqiptare bëjnë në klube nate për të nënkuptuar se prostituohen

Dokumentari” Exclusive” ka treguar sot detaje tronditëse nga jeta e vajzave që punojnë si punëtore seksi në Shqipëri. Besa, njëra prej...

“Nini” gjente klientë për prostitutat e “Bllokut”, dreka, darka dhe seks. Ja detajet

Prokuroria, në bazë te informacioneve nga Policia e Tiranës, ka arritur të zbulojë me detaje se si funksiononte rrjeti i prostitucionit dhe drogës që...

Lajmet e fundit