Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

prostitucion

200 deri në 1000 euro, vajzat nga Ukraina dhe Rusia ofronin shërbime seksuale në Tiranë, vinin si turiste punonin eskorta

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu shtatë shtetaset e huaja të cilat u arrestuan disa ditë më parë si pjesë e një grupi...

Shfrytëzonte vajza për prostitucion dhe i paguante me para false ose kokainë, arrestohen tre të rinj në Tiranë

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasu akuzohen për shfytzim prostitucioni dhe trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në...

Prostitucion në qendrën e masazhit në Tiranë, arrestohen 3 vajza, pronari shpallet në kërkim

Policia e Tiranës ka goditur një rast të shfrytëzimit të qendrave të masazheve për prostitucion. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë tre vajza,...

Drogë, prostitucion në hotel dhe armë pa leje, arrestohet 7 persona në Tiranë, mes tyre dy gra dhe pronari i një hoteli

7 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, mes tyre pronari i një hoteli, pasi akuzohen për prostitucion, drogë dhe armëmbajtje pa...

20-vjeçarja nga Shqipëria “shtrin” prostitucionin në Pejë,  se*s me 69-vjeçarin në këmbim të parave, dëbohet nga Kosova

Një 20 vjeçare nga Shqipëria, e cila ushtronte veprimtarinë e prostitrucionit në Pejë, është zbuluar nga Policia e Kosovës.  E reja me inicialet A.J., dhe...

Qendra e masazheve te “Tregu Çam” si bazë prostitucioni, Policia arreston çiftin e pronarëve, procedohet dhe vajza që punonte

Një çift, pronar i një qendre masazhi në zonën e "Tregut Çam" në Tiranë, është arrestuar nga Policia. Bëhet me dije se çifti i...

GJKKO i sekuestroi pasuritë, reagon deputeti Kasëm Mahmutaj: Ç’lidhje kam unë me vëllanë tim?!

Deputeti demokrat Kasëm Mahmutaj reagon për herë të parë pasi Gjykata e Posaçme i sekuestroi pasuritë atij dhe dy vëllezërve të tij. Shkak është...

Shtëpinë e shfrytëzonte për prostitucion, arrestohet 61-vjeçari në Fier, procedohet penalisht një grua

Një 61-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi akuzohet për shfrytëzim prostitucioni. Në pranga ka rënë shtetasi shtetasi A. M., 61 vjeç,...

Dëshmia shokuese e 28-vjeçares greke, rrëfen makthin në duart e tutorit shqiptar: Më dhunonte me grushta dhe shkelma (Si arriti të arratisej)

Një 28-vjeçare greke ka jetuar “ferrin” në tokë, në duart e një shqiptari, i cili e shfrytëzonte për prostitucion prej dy vitesh. Vajza ka treguar...

EMRI/ Qendrën e masazhit e shfrytëzonte për prostitucion, arrestohet 29 vjeçari në Tiranë, procedohet punonjësja

Policia ka arrestuar 29 vjeçarin Ardit Buçi në Tiranë, pasi shfrytëzonte qendrën e masazheve që administronte për aktivitet prostitucioni. Ndërkohë, është proceduar në gjendje të...

Lajmet e fundit