Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prosti

“Kurvat tona spektakolare”

Ka një problem të madh në Shqipëri me analizën e munguar qoftë edhe folklorike dhe pa terma nga Bursa e New Yorkut, mbi personazhe...

Lajmet e fundit