Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prosteste

Naftëtarët e Ballshit hyjnë me forcë në uzinë, shoqërohet kreu i sindikatës dhe më pas lihet i lirë

Kreu i sindikatës së naftëtarëve në Ballsh Sokol Dautaj, sot është shoqëruar për në polici dhe më pas është liruar përsëri. ...

Fillon protesta para kryeministrisë për Xhisiela Malokun (NDIQNI PAMJET LIVE)

Ka filluar protesta përpara kryeministrisë kundër dhunës ndaj grave, pas rastit të Xhisiela Malokut, 23-vjeçares së dhunuar nga djali i deputetit socialist në Krujë,...

Lajmet e fundit