Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

propozon live

Xhensila Pere i propozon moderatorit në emision live, përgjigja e tij do t’ju surprizojë

Ish-banorja e Big Brother dhe ish-missi Xhensila Pere është përfolur gjithmonë për jetën personale dhe për marrëdhëniet e saj.  Së fundmi...

Lajmet e fundit