Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

propozimi

Situata pas tërmeteve, Basha publikon propozimin me 3 pika: Qeveria të anulojë 150 milionë dollarë për oligarkët!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë me dije se ka publikuar 3 pika që sipas tij do të shërbejnë për daljen nga...

Propozimi ‘pacifist’ i Bylykbashit: Ja si zgjidhet kriza politike pa kosto  

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, deklaroi se zgjidhje e krizës politike pa kosto, janë vetëm zgjedhjet. Juristi i njohur...

‘Cakaj’, zbardhet TAKIMI në Presidencë: Meta i propozoi Ramës të mbajë postin e ministrit të Jashtëm

Presidenti Ilir Meta refuzoi dje dekretimin e Gent Cakajt në postin e ministrit të Jashtëm, i cili do të zëvendësonte Ditmir Bushatin. ...

Gratë deputete mund të marrin FOSHNJAT në Kuvend… ZBARDHET PROPOZIMI I PS (I PLOTË)

Newsbomb.al zbardh të plotë amendamentin për ‘Kodin e Sjelljes së Deputetëve”, propozuar nga PS me firmën e Vasilika Hysit e që pritet të marrë...

Djali nga Elbasani surprizon të dashurën, i ulet në gjunjë në mes të lokalit dhe… (VIDEO)

Një djalë nga Elbasani i ka organizuar një surprizë të veçantë të dashurës së tij duke e propozuar për martesë. Mesa...

Lajmet e fundit