Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Propozimi per martese

Me lule dhe serenatë shqiptari i bën propozimin surprizë të dashurës në aeroport

Një djalë nga Kosova e ka surprizuar të dashurën e tij e cila jetonte në Britaninë e Madhe, duke i propozuar në aeroport. ...

Lajmet e fundit