Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Propozimi i ishministrit: Të hiqet LEKU nga qarkullimi, të futet EURO

Propozimi i ish-ministrit: Të hiqet LEKU nga qarkullimi, të futet EURO

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani në përgjigje të statusit të deputetit të LSI Përparim Spahiu, ka bërë dhe një propozim të rëndësishëm. ...

Lajmet e fundit