Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Propozimi i Isa Mustafes

Koalicionet parazgjedhore në Kosovë, propozimi i Isa Mustafës: Partia e parë do të japë kryeministrin

Themeluesi dhe botuesi i gazetës 'Bota sot', Xhevdet Mazrekaj ka deklaruar se kreu i LDK-së Isa Mustafa ka propozuar një mundësi tjetër për koalicionin...

Lajmet e fundit