Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

propozim

Shefi i diplomacisë së BE: Kemi bërë një propozim për të zgjidhur situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian, Josep Borrell, ka deklaruar se kanë bërë një propozim për të zgjidhur situatën në veri, të krijuar pas...

Meta propozon emrin e vet për kryetar të Këshillit Bashkiak të Tiranës?

Është zbukuar emri i “superpolitikanit” që Ilir Meta i kishte propozuar Sali Berishës dje për kryetar të Këshillit Bashkiak të Tiranës. Pas një takimi me...

“Rusia është e hapur për bisedime me Perëndimin”, Lavrov: Presim një propozimi serioz

Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov në një deklaratë tha se Moska është e hapur për bisedime me Perëndimin për luftën në Ukrainë. Ai tha...

Ende 6 vakanca në Gjykatën e Lartë, KLGJ i dërgon Metës dy emra për institucionin më të lartë të drejtësisë shqiptare

Këshilli i Lartë Gjyqësor i ka dërguar sot presidenti Meta dy emra të tjerë për plotësimin e vakancave në Gjykatën e Lartë. Institucionit më...

Burri i bën propozimin special të dashurës, ja si reagoi ajo kur pa “surprizën” e partnerit (FOTO)

Një burrë ka marrë disa vlerësime nga ndjekësit për mënyrën e veçantë që ai zgjodhi për t'i propozuar të dashurës për martesë. Ai vizatoi...

VIDEO/ Skema romantike në BBV, DJ PM ulet në gjunjë dhe i “propozon” Sarës

Dj PM dhe Sarah Berisha kanë shprehur simpatinë për njëri-tjetrin dhe kanë shfaqur dhe një afrimitet. Mirëpo mbrëmjën e djeshme ka pasur edhe një skenë...

Vuçiç refuzon propozimin e ambasadorëve për tensionet në veri: Ishte kërcënim dhe fakt i kryer

Ka përfunduar takimi i presidentit serb Aleksandër Vuçiç me ambasadorët e të Quint-it në Beograd. Gjatë këtij takimi nuk është arritur asnjë marrëveshje, ndërsa...

VIDEO/ I riu i propozon të dashurës para mijëra tifozëve në stadium, ajo i thotë “JO” dhe largohet

Nuk ka shkuar siç duhet propozimi për martesë i një të riu në SHBA, i cili është refuzuar nga e dashura. Djali kishte vendosur që...

“A do fejohesh me mua?”, lojtari i Atletico Madrid bën propozimin emocionues në mes të fushës së “Wanda Metropolitano” (VIDEO)

E kishte ëndërruar prej kohësh dhe më në fund erdhi. Marcos Llorente i ka propozuar për fejesë partneres së saj, Patricia Noarbe. Gjithçka ka ndodhur...

Djali i propozon vajzës për martesë me 5 unaza: Zgjidh atë që të pëlqen…

Kur vjen puna te propozimet për martesë, i takon burrit të ideojë diçka të veçantë. Falë internetit kemi parë shumë të tilla, në natyrë, mes...


Lajmet e fundit