Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

propozim qeverise

‘Ndihmat e para të vonuara dhe të pamjaftueshme’, Spaho propozim qeverisë: Duhet një paketë e 3 ekonomike

Nënkryetari i PD, Edmond Spaho i ka bërë thirrje qeverisë që të bëjë gati një opaketë të re ekonomike për të ndihmuar të prekurit...

Lajmet e fundit