Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Propisht

TRAGJIKE në Korçë: Doli të merrte ushqime për familjen, e gjejnë të ngrirë në borë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Korçë, ku i ftohti i acartë dhe kushtet e vështira kanë marrë një tjetër jetë. ...

Pogradec/ 5 vëllezër godasin me lopata dhe kosore djalin e xhaxhait, i presin veshin

Një mosmarrëveshje për një vijë ujë është bërë shkak për një sherr banal mes kushërinjve të parë në fshatin Mokër të Pogradecit. ...

Lajmet e fundit